İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış harika teklifler

Standart Logo Paketi
İşletmeniz için ihtiyacınız olan her şey! Logo paketi yüksek çözünürlüklü dosya formatları (JPG, PNG, PDF) içerir. Kartvizitler, web siteniz, giysiler, tabelalar ve daha fazlasını oluşturmak için mükemmeldir. 
HD Web & Baskı dosya formatları
JPG, PNG, PDF, SVG dosya formatları
Şeffaf dosya formatları
Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri
Ekstra seçenekler:
Vektör Biçimleri: 12.00€
Logonuzun vektörel dosya formatlarını (SVG, PDF) edinin, bu dosyalar Adobe Illustrator ve Photoshop gibi programlarla düzenlenebilir. Bu yüksek çözünürlüklü dosyalar pazarlama ve baskı amaçları için önerilir.
Sosyal Ağ Biçimleri: 6.00€
Sosyal ağ profil sayfalarınız için logonuzun mükemmel boyutlu dosya formatları. Bu seçenek, logonuzu sosyal ağ sayfalarınız için gerekli boyutlara kendiniz yeniden boyutlandırmak zorunda kalmayacağınız için pratiktir.
Fatura şablonları: 5.00€
Logonuzla birlikte Word ve Excel formatlarında fatura şablonları edinin. Bu seçenek, müşterileriniz için fatura oluşturmak için mükemmel olan 6 farklı fatura şablonu içerir.
E-posta imza şablonları : 5.00€
Logonuzu ve bilgilerinizi JPG formatında içeren 6 farklı e-posta imza şablonu edinin. E-posta imzanızı Gmail, Outlook, Yahoo, Thunderbird...'e kolayca entegre edin.
Sınırsız Modifikasyon: 6.00€
Logonuzda istediğiniz kadar değişiklik yapın: düzen, renkler, yazı tipleri ve semboller. Bu seçenek çok kullanışlıdır, çünkü ileride pazarlama ve baskı amaçları için logonuzda ayarlamalar yapmanız gerekebilir.
Siyah & Beyaz Formatlar: 6.00€
Logonuzun şeffaf ve renkli arka plan formatlarında siyah & nbsp; beyaz dosya formatları. Siyah & beyaz formatlar pazarlama & reklam için kullanmanız gerekebileceğinden kullanışlıdır. 
Özel Seçenek: 120.00€
Bu seçenek size logonuz üzerinde münhasır haklar verir! İmzalı bir telif hakları sözleşmesi alacaksınız, logonuz da sitemizden kalıcı olarak kaldırılacaktır. (Kayıt dahil değildir).

Sıkça sorulan sorular

Logomla kartvizit bastırabilir miyim?
Evet, logo paketinizin "Yazdır" klasöründe sağlanan HD baskı dosyalarını kullanarak logonuzla kartvizit yazdırabilirsiniz. Üstün kaliteli baskı için logonuzun vektör SVG & PDF dosyalarını sağlayan Vektör seçeneğini satın almanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Logomu sosyal ağ sayfalarımda kullanabilir miyim?
Evet, sosyal ağ sayfalarınız için ihtiyacınız olan tüm dosyaları size sağlayacak olan Sosyal Ağ seçeneğini satın alabilirsiniz. Profil resimleriniz ve sayfa kapaklarınız için logonuzun uyarlanmış biçimleri sağlanacaktır. Seçenek, ödeme sayfasında ve kullanıcı hesabında mevcuttur.
"Exclusive" seçeneğini satın alırsam logom siteden kaldırılacak mı?
Evet, "Özel" seçeneğini satın alırsanız, simgeniz sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca imzalı bir telif hakları sözleşmesi de alacaksınız. Seçenek, ödeme sayfasında veya kullanıcı hesabında mevcuttur. 
Logomu satın aldıktan sonra düzenleyebilir miyim?
Evet, Sınırsız Değişiklik seçeneğini satın alabilirsiniz. Logonuz üzerinde sınırsız değişiklik yapabileceksiniz. Farklı formatlar tasarlamanız gerekiyorsa çok kullanışlı. Seçenek ödeme sayfasında veya kullanıcı hesabında mevcuttur.
Ödeme tek seferlik mi yoksa tekrar ödeme yapmam gerekecek mi?
Hayır, ödemenizi yaptıktan sonra tekrar eden ödemeler yoktur. Logonuzu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Logomu web sitemde kullanabilir miyim?
Evet, logo paketinizin "Web" klasöründe sağlanan dosyaları kullanmanız önerilir. Logonuzu web sitenize entegre etmek için ihtiyacınız olan tüm formatlara sahipsiniz.
x