Hızlıca bir logo tasarlamanız mı gerekiyor?
Sizin için mükemmel bir çözümümüz var! Sadece birkaç dakika içinde online bir logo tasarlayın
ve yüksek çözünürlüklü grafik dosyalarınızı kullanıcı hesabınızdan indirin!
Logo tasarımı: A-Z Harfleri
Logogenie'nin logo oluşturucusu sayesinde sadece birkaç dakika içinde A-Z Harfleri logosu oluşturun. A-Z Harfleri logonuzu oluştururken, bir dizi logo simgesi ve yazı tipi arasından seçim yapabileceksiniz (şirket adı, slogan...)

Üç kolay adımda A-Z Harfleri logonuzu oluşturun!

Adım 1 : Şirket adınızı yazın (şirket adınız seçilen simgenin yanında görünecektir).

Adım 2 : Simgenizi seçin. İş alanına göre filtrelenmiş çok çeşitli simgeler arasından seçim yapabileceksiniz (örn:A-Z Harfleri). A-Z Harfleri logonuza en uygun simgeyi seçin.

Adım 3 : Son olarak, son dokunuşunuzu seçin. 3. adımda logo tasarımınıza uygulayacağınız çeşitli efektler (parlak efektler, alt gölgeler, vb...) arasından seçim yapabileceksiniz. Bu efektler logonuzu sonuna kadar özelleştirmenize ve ekstra şık bir etki katmanıza olanak tanır.

Renk seçici aracını kullanarak simgenizin renklerini de değiştirebilirsiniz. Logo kompozisyonunuzu olabildiğince benzersiz ve orijinal hale getirmek için simgenizin her bir parçası değiştirilebilir.

Gibi efektler: Damla gölgeler, solmalar, parlama efektleri... A-Z Harfleri logonuza daha fazla hacim kazandırın.

Müşteri referansları ve logo oluşturucu tasarımları

Drippy
« Sitenizi gerçekten seviyorum, aklımda bir fikrim vardı ve sitedeki grafik öğelerle aklımda olduğum şeye oldukça benzer bir şey yaratabildim. Bu sitenin en güzel yanı, yan tarafa ekstra şeyler ekleyebilmenizdir. Logonuzu tamamen özelleştirebilir ve gerçekten özel bir şey yapabilirsiniz. Ayrıca logonuzda sınırsız değişiklik yapabileceğiniz gerçeğini seviyorum. Farklı marka öğeleri için birden fazla versiyon üzerinde çalışabildim. Harika bir site, şiddetle tavsiye edilir. »
OMA
« Bu sitede harika olan şey, herhangi bir beceriye ihtiyacınız olmaması ve yine de birkaç dakika içinde harika bir logo oluşturabilmenizdir. Renk sistemi gerçekten sezgisel, yazı tipi renkleriniz otomatik olarak simge renklerine uyarlanmıştır. Logo seçim sayfasındayken, ne alacağınız hakkında zaten iyi bir fikriniz var. Sonra logo motoru ile logoyu biraz ayarlayabilir ve özelleştirebilir ve gerçekten kişisel bir şey yapabilirsiniz. Harika iş çocuklar, hizmet için teşekkürler. »
Logo design
« Özel logomla güzel kartvizitler yapıyorum, mutluyum çünkü şablon Logogenie hesabımda kayıtlı, stoklarım tükendiğinde kolayca sipariş veriyorum »
uN
« Logogenie harika bir deneyim oldu! Logo oluşturucuyu çok yararlı ve sezgisel buldum! Logomu (PDF, EPS, JPG,) gibi farklı formatlarda alıyorum ve müşteri hizmetleri mükemmel! Tavsiye etmekten memnuniyet duyuyorum. Logogenie logo tasarlamanın yeni bir yolu, çok etkileyici araçlar ve fiyatı gerçekten 30$'dan daha uygun »
King of Spices
« Bu site harika! Aralarından seçim yapabileceğiniz harika logo şablonları ve araçlar süper kolay. Herhangi bir tasarım becerim yok ve logomu A, ajans tarafından tasarlamak için bir servet harcamam gerektiğini düşündüm, ancak Google aracılığıyla Logojenie'ye indim ve logoların ve araçların kalitesinden gerçekten etkilendim. »
Kayer
« Büyük logo için çok teşekkürler. Logo şablonu seçimi şaşırtıcı, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Bu logo üreticisinin en iyi yanı, çevrimiçi araçlara girdikten sonra olanakların sonsuz olmasıdır. Renkleri değiştirebilir, şeylerin konumunu değiştirebilir, ekstra ayrıntılar ve özellikler ekleyebilirsiniz. Özel efektler vb. Tüm ekibe teşekkür ederiz »
x