Hızlıca bir logo tasarlamanız mı gerekiyor?
Sizin için mükemmel bir çözümümüz var! Sadece birkaç dakika içinde online bir logo tasarlayın
ve yüksek çözünürlüklü grafik dosyalarınızı kullanıcı hesabınızdan indirin!
Logo tasarımı: Oteller, moteller, kampingler
Logogenie'nin logo oluşturucusu sayesinde sadece birkaç dakika içinde Oteller, moteller, kampingler logosu oluşturun. Oteller, moteller, kampingler logonuzu oluştururken, bir dizi logo simgesi ve yazı tipi arasından seçim yapabileceksiniz (şirket adı, slogan...)

Üç kolay adımda Oteller, moteller, kampingler logonuzu oluşturun!

Adım 1 : Şirket adınızı yazın (şirket adınız seçilen simgenin yanında görünecektir).

Adım 2 : Simgenizi seçin. İş alanına göre filtrelenmiş çok çeşitli simgeler arasından seçim yapabileceksiniz (örn:Oteller, moteller, kampingler). Oteller, moteller, kampingler logonuza en uygun simgeyi seçin.

Adım 3 : Son olarak, son dokunuşunuzu seçin. 3. adımda logo tasarımınıza uygulayacağınız çeşitli efektler (parlak efektler, alt gölgeler, vb...) arasından seçim yapabileceksiniz. Bu efektler logonuzu sonuna kadar özelleştirmenize ve ekstra şık bir etki katmanıza olanak tanır.

Renk seçici aracını kullanarak simgenizin renklerini de değiştirebilirsiniz. Logo kompozisyonunuzu olabildiğince benzersiz ve orijinal hale getirmek için simgenizin her bir parçası değiştirilebilir.

Gibi efektler: Damla gölgeler, solmalar, parlama efektleri... Oteller, moteller, kampingler logonuza daha fazla hacim kazandırın.

Müşteri referansları ve logo oluşturucu tasarımları

Aqura
« Mükemmel! Logomun sonucundan çok memnunum. Logo kompozisyonları kolayca web'de gördüğüm en iyisidir ve çok kişisel bir şey yapmak için ayarlanabilir. Sonunda logo profesyonel bir iş logosu gibi görünüyor. Sadece şirketime başlıyorum, böylece çevrimiçi logo tasarım seçeneği en iyi seçenek oldu. »
SREE RAMA RICE MILL
« Amazing Logo Tasarım Araçları! Böyle yüksek kaliteli bir çevrimiçi hizmet olacağını hiç düşünmemiştim. Logomu nasıl yapacağım konusunda bir süre tereddüt ediyordum! Şanslı benim için Logogenie'yi buldum ve bir logo yapmanın ne kadar kolay olduğuna şaşkına döndüm! Grafik tasarımında herhangi bir beceri setine gerek yok. teşekkürler »
CITY STEEL TRADERS
« Bu logo üreticisi bir Hiden Gem! Mevcut tüm şablonları gerçekten çok sevdim ve favoriler seçeneği ile daha sonra istediğiniz logoları kaydedebilirsiniz. Logo tasarım adımlarında, araçlar çok basit ve benim gibi tasarım becerileri olmayan bir kişi için kullanımı kolay! Yakında daha fazla logo için geri dönecek. »
Sweetopia
« Logo paketini satın aldıktan sonra kendi logomu indirebildim. Harika hızlı servis. Logo çok profesyonel ve fiyatlı doğru ve kaliteli çalışıyor. 24 saat içinde gözden geçirilmiş bir logom vardı. Çok samimi ve süper verimli. Banner'ımı yarattım ve kalitem harikaydı. Logojene'de tekrar sipariş vereceğim. »
BrickHill Multipurpose soap
« Masaj işim için bir logo araması sırasında tamamen tesadüfen keşfedildi. Bu, hem profesyonelliklerinden hem de müşteriye olan nezaketlerinden çok memnun olduğum bir şirket. Bu şirketi tavsiye ederim ve aynı zamanda teşekkür ederim. Çevrimiçi logo tasarım yazılımı ile şirketimin logosunu gerçekleştirmek için 30 dakikadan az. »
Yousif
« Profesyonel, ucuz ve verimli! Logogenie'de logo üreticisini nitelendirmek için 3 kelime! Açıkçası tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim. Şirket aracım için çıkartmalar oluşturmak istediğimde sıkışmıştım, ancak müşteri hizmetleri bir şirket önerdi ve çok mutluyum. Çok teşekkür ederim, bir şans verin, Logogenie logolar oluşturmak için harika. »
x